Tahan tellida!

Kuidas ma tellitud esemed kätte saan?

Smartpost. Kindlasti saab asju saata pakiga. Suuremate keraamiliste esemete puhul nagu tordialus, jääme kindlasti muretsema, kas need ikka jõuavad tervelt pärale. Siiani on õnneks läinud!

Saame kokku. Alati on tore kohtuda. Ning transport on tasuta. Kui olete tellinud esemed internetist, neid reaalselt käes hoidmata, on meie jaoks oluline ka teadmine, et need teile päriselus samuti meeldivad. Saame ühtlasi kindlad olla, et esemed on ostjani jõudes terved. Tallinna piires saame paki vajadusel ka jätta kuhugi. Kui elate aga Tallinnast kaugemal, leidub kindlasti keegi, kes varem või hiljem Tallinnast teie kanti sõidab. Esitage tellimus ning võtame teiega peagi ühendust.

Kui kaua võtab paki kättesaamine aega?

Oleneb kohaletoimetamise viisist. Kui tulete ise pakile järgi, siis ühe tööpäeva jooksul. Kui Smartpostiga, siis kuni kolme tööpäeva jooksul.

Tasumine

Kuidas tuleks ostetud toodete eest tasuda?

Võimalikke variante on kolm:

Pangaülekandega. Valige välja tooted, minge kassasse, valige vastav maksevariant ning avage oma meilipostkast. Teie meilipostkasti saabub tellimuse kinnitus koos vajalike rekvisiitidega. Tasuge arve ning kaup saabub vastavalt teie poolt valitud tarnemeetodile.

Sularahas. Tasute kauba eest kättesaamisel kui kohtume.

Paypal. Turvaline rahvusvaheline maksemeetod.

Tellimine ja tagastus

Kuidas ma saan tellida?

E-poes olevad tooted. Klõpsa esemele, mis sulle silma jäi. Vali kogus ning saada see ostukorvi. Kui soovid hallata ostukorvis olevaid tooteid või maksta nende eest, vajuta lehe üleval paremas nurgas olevale ostukorvi ikoonile. Juhiseid täites jõuad kenasti sihini.

Eritellimused. Kui soovid tellida midagi, mis e-poest ei leidnud, kirjuta mulle aadressil evelin@box.ee. Reeglina on tellimuste valmimise tähtaeg 1-2 nädalat, sõltuvalt eseme keerukusest, suurusest või esemete kogusest.

Tagastamine. Kõik esemed, mis ei vasta tellija või ostja ootustele, eeldusel, et need erinevad oluliselt tootefotost või on ebakvaliteetsed, võetakse tagasi ning kompenseeritakse täies mahus. Tooted võivad üksteisest kergelt erineda, kuna tegemist on käsitööga. Toote tagastamiseks tuleks saada vastav taotlus hiljemalt 2 nädala jooksul alates kaubakättesaamisest meiliaadressil evelin@box.ee. Taotluses tuleb kindlasti märkida: tagastatav toode, tellimuse number, tellija nimi ja kliendi arveldusarve, kuhu raha tagasi kanda.Teiega võetakse ühendust ühe tööpäeva jooksul ning esemete tagastamisviis ning -aeg lepitakse kokku telefoni teel. Hiljem kui 14 päeva pärast kauba kättesaamist ostetud esemeid tagastada ei saa. Kõik tagastatud esemed peavad olema terved, puhtad ning kasutamata.

Tagastamise transpordikulu. Kauba tagastamisega seotud kulud kannab tarbija. Tarbijale tasutakse kogu tarbija poolt tasutud summa, sealhulgas kauba kättesaamisega seotud postikulu. Tarbija kanda võib kaupleja jätta vaid tagastamisega seotud kulud 10 euro ulatuses, väljaarvatud juhul, kui üleantud asi või osutatud teenus ei vasta tellitule.

Turvalisus ja andmekaitse

Kõiki evelinsamuel.com lehele sisestatud isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset informatsiooni. Evelinsamuel.com kasutab ja säilitab vaid neid klientide poolt esitatud andmeid, mis on vajalikud vastavate tellimuste täitmiseks ning edaspidiseks kliendisuhtluseks. Kolmandatele isikutele tellija poolt esitatud andmeid ei avaldata. Kui klient ei soovi oma andmeid meie andmebaasis säilitada, siis on tal õigus paluda meilt vastava info eemaldamist kogutud andmebaasist.

Uuendan...
  • Ostukorvis ei ole tooteid.